HAKKIMIZDA
Biz Kimiz

IHT kurumsal seyahat organizasyonu, toplantı, seminer, kongre ve ödül gezileri konusunda işadamlarına, şirketlere ve kurumlara turizm sektöründe kaliteli, butik hizmet vermekte olan TÜRSAB’a üye A Grubu ve IATA Belgeli Seyahat Acentasıdır. 

Misyonumuz

Hedefimiz iş ortaklarımıza mükemmeli yakalamaya yönelik kişisel hizmet anlayışımızla kaliteli hizmet, yaratıcı çözümler ve tam teknik destek sunmak. Başarı doğru iş ortaklığından geçer!Üstlendiğimiz her iş; yaratıcılık, mükemmelliyetçilik ve uzun vadeli işbirliğini geliştirmeye yönelik çalışmalarımızın aynasıdır. 

Vizyonumuz

Çekirdek profesyonel ekibimiz, sektörde yirmi yıla yaklaşan deneyimi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Sektörü ve destinasyonları çok iyi bilmenin yanı sıra güçlü tedarikçi ağımızla uzman servis vermekteyiz. Ayrıca kurmuş olduğumuz ortaklıklar ile çok farklı ülkelerde gerçekleşen operasyonlarda kaliteli hizmet sağlamaktayız.
 Bizim gücümüz, hizmetlerimizi  endüstrideki güncel eğilimlere olduğu gibi müşterilerimizin kişisel ihtiyaçlarına da adapte edebilmekteki başarımıza bağlıdır. Bu esnekliğimiz sayesinde her türlü iş ortaklığımız sizleri başarıya yaklaştırmaktadır.