Uçak Bileti
Özellikle uçmak işinin bir parçası haline dönüşmüş insanlar, zaten yoğun iş ortamında takibi zor meselelere gömülmüş insanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu iş insanları başta olmak üzere, tüm müşterilerimizin istedikleri zamanda ellerine geçecek şekilde, uçuş biletlerinin göz açıp kapayana kadar tüm detaylarına dikkat ederek teminini sağlamaktayız.

Yurt içi ve yurt dışı tüm uçak yolculuklarınızı, IATA ve TÜRSAB üyesi kurumumuzun 7/24 sağladığı hizmetten yararlanarak, hiç bir teferruatla uğraşmadan organize edebilirsiniz.

Uçuş hatlarında, firmalar arası rekabete istinaden, kampanyalar ve sektörsel dalgalanmalar dolayısıyla avantajlar sürekli olarak durum değiştirmektedir. Bu değişkenliğin ekibimiz tarafından düzenli takibi yapılmaktadır.

Firmamız güvenlik ve hizmet kalitelerini sürekli takip halinde tuttuğu uçuş firmalarının, kampanya ve ek servislerinden de şahsınızı bilgilendirerek, bu hizmetin gerek ekonomik gerekse konfor açısından an itibariyle en avantajlısı olması için önerilerini sunacak, eğer yetki verilirse, inisiyatif kullanmak suretiyle şartlarınızı olabilecek en yukarı noktaya çekecektir.